Dla dzieci

Atrakcje dla małych i dużych

Marina Cape to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku z dziećmi. To prawdziwe… Family Cape! Dlaczego?

Na najmłodszych wczasowiczów Marina Cape czeka mnóstwo atrakcji. W samym sercu ośrodka znajduje się kompleks basenowy z wydzieloną dużą strefą płytką dla dzieci oraz nieodłącznym elementem wodnych zabaw – zjeżdżalnią. Zwolennicy wodnych szaleństw mogą zabrać swe pociechy do położonego zaledwie o 5 km największego i najnowocześniejszego w Bułgarii aquaparku (www.aquaparadise-bg.com), w którym maluchy mogą aktywnie spędzać czas na zjeżdżalniach – ich łączna długość przekracza 1300 metrów). Rodzice natomiast korzystać mogą z basenów z masażami oraz jacuzzi. Wysoki poziom adrenaliny zapewnią ścianki wspinaczkowe, baseny z trampolinami, a przede wszystkich… wspomniane zjeżdżalnie!

W pobliżu basenu znajduje się kraina zabaw dziecięcych. Tu opiekę nad dziećmi sprawują animatorzy, którzy swym czujnym okiem dbają o bezpieczeństwo swych podopiecznych.

W „przedszkolu” znajduje się pokój gier. Tu maluchy mogą stawiać pierwsze kroki w grze w tenisa stołowego, rzutkach oraz piłkarzykach. Sala przystosowana jest również do organizacji balików dziecięcych. Ponadto w krainie zabaw nie mogło zabraknąć toru przeszkód oraz – tak uwielbianego przez dzieci – basenu z piłkami.

Niepowtarzalną formę zabawy rodziców z dziećmi zapewnia kręgielnia. Bowling to gra, w której nie istnieją ograniczenia wiekowe – to wyśmienita zabawa dla całych rodzin. Do dyspozycji gości przygotowano 4 tory oraz kawiarnię na terenie kręgielni.

Cały ośrodek Marina Cape to teren ogrodzony z dostępem wyłącznie dla gości ośrodka. Obiekt jest monitorowany, a nad bezpieczeństwem czuwa przez całą dobę ochrona.